Home Mecze sportowe Gdzie oglądać French Open?

Gdzie oglądać French Open?

Alex

O Mistrzostwach Francji to trzeba napisać! Jeden z najelegantszych turniejów na całym świecie, zwany French Open, odbywa się na paryskich kortach imienia Rolanda Garrosa. Przełom maja i czerwca to czas, gdy tenisowe gwiazdy błyskają w pełnej krasie. Ale gdzie można to zobaczyć?

Mistrzostwa Francji 2024 – streaming ft. Eurosport!

Chcesz zobaczyć najbardziej pasjonujące spotkania? Oczywiście, że tak! Eurosport to miejsce, gdzie większość starć French Open jest dostępna. Wystarczy wykupić odpowiedni pakiet na platformie Player, a już możesz cieszyć się widowiskiem.

A co z meczami polskich zawodników, takimi jak Iga Świątek czy Hubert Hurkacz? Spokojnie, Eurosport 1 oraz Eurosport 2 mają je w swojej ofercie. Nie zapomnij również o LVBET – tam znajdziesz także transmisje z meczów biało-czerwonych!

Gdzie zobaczyć mecze za darmo
aktualizacja: 5 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.TV + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.TV + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.TV + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI BUKMACHERÓW

 

Stream na żywo z Mistrzostw Francji – za darmo!

Marzysz o oglądaniu French Open za darmo? To możliwe! Najlepsi bukmacherzy, takie jak Fortuna, Superbet, Betclic i STS, udostępniają transmisje swoim użytkownikom. Do tego grona dołączył ostatnio LVBET, więc masz jeszcze więcej wyboru. Wystarczy spełnić kilka warunków, takich jak posiadanie zarejestrowanego konta i rozliczenie kuponu na dobę przed meczem. I voila – możesz cieszyć się French Open w czasie rzeczywistym, bez wydawania ani grosza!

W końcu nie ma nic lepszego, niż oglądanie ulubionych tenisistów walczących o mistrzostwo, prawda? Włącz transmisję i oddaj się emocjom sportowego widowiska!

Polecamy