Home Mecze sportowe Girona – Granada: Gdzie oglądać transmisję?

Girona – Granada: Gdzie oglądać transmisję?

Alex

Na zakończenie sezonu La Liga mamy spotkanie Girona – Granada! Girona, niesamowita drużyna tego sezonu, zmierzy się z Granadą, która spada do Segunda División. Co nas czeka w tym meczu? Sprawdźmy!

Girona – Granada: Przegląd

Girona, będąca rewelacją sezonu, zajmuje trzecie miejsce w La Liga. Ich bilans to 24 zwycięstwa, 6 remisów i 7 porażek. Ostatnio wygrali trzy razy, raz zremisowali i raz przegrali. W przeciwieństwie do nich, Granada znajduje się przedostatnim miejscu zaledwie z 4 wygranymi, 9 remisami i 24 porażkami.

Girona – Granada: Kiedy i gdzie?

Mecz odbędzie się 24 maja 2024 roku o godzinie 21:00 na Estadi Montilivi. Będzie to emocjonujące starcie dwóch drużyn o skrajnie różnych sezonach w La Liga.

Girona – Granada: Transmisja TV i online

Mecz będzie transmitowany na Canal + Sport o godzinie 21:00 w piątek, 24 maja 2024 roku. Warto śledzić ten mecz, aby zobaczyć jak zakończy się ta niezwykła historia sezonu.

Podsumowanie

To będzie starcie dwóch drużyn o skrajnie różnych sezonach w La Liga. Girona, chcąca przypieczętować swój sukces, zmierzy się z Granadą, kończącą sezon z degradacją do Segunda División. Czy ta niespodzianka sezonu pokona przygnębienie paria? Obejrzyjcie mecz na Canal + Sport, aby się przekonać!

Polecamy