Home Mecze sportowe Słowenia – Serbia: Gdzie obejrzeć transmisję? O której godzinie?

Słowenia – Serbia: Gdzie obejrzeć transmisję? O której godzinie?

Alex

Nie ma to jak dobry mecz piłki nożnej, a już szczególnie, kiedy można zobaczyć dwie dobre drużyny, takie jak Słowenia i Serbia, rywalizujące ze sobą na boisku! Już w czwartek, 20 czerwca 2024 roku o 15:00 czasu lokalnego, obie drużyny zmierzą się ze sobą w drugiej kolejce grupy C Mistrzostw Europy. Jestem bardzo podekscytowany tym meczem i mam nadzieję, że będę mógł go zobaczyć live!

Wyzwanie na Murawie: Słowenia kontra Serbia!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, zwane popularnie EURO 2024, nadchodzą z pełną parą. 20 czerwca 2024 roku o 15:00 czasu lokalnego, na mitycznym Allianz Arena w Monachium, Słowenia i Serbia zawalczą o kolejne punkty. Mecz będzie transmitowany na kanale TVP 1 oraz TVP Sport, a także będzie dostępny online na stronie tvp.sport.pl i w aplikacji. Będzie to emocjonujące widowisko, z którym na pewno nie można przegapić!

Analiza Przedmeczowa: Która Drużyna Wyjdzie Zwycięsko?

Słowenia

Słowenia zaskoczyła wszystkich swoim remisem 1:1 z Danią. Ich selekcjoner Matjaz Kek ma duże nadzieje na dalszy rozwój drużyny, która świeci niepokonana w 2024 roku. Słoweńcy mają pewność siebie i chcą kontynuować swoją dobrą passę.

Serbia

Serbia, pomimo przegranej z Anglią, pokazała solidną defensywę. Trener Stojković jest pewny, że jego drużyna poprawi się w kolejnym spotkaniu. Biorąc pod uwagę wcześniejsze wyniki w meczach z Słowenią, Serbia ma szansę na zwycięstwo.

Gdzie Obejrzeć Transmisję Meczu Słowenia – Serbia?

Jeśli chcesz obejrzeć mecz Słowenia – Serbia, wystarczy, że zasiądziesz wygodnie przed telewizorem i ustawić na TVP 1 lub TVP Sport. A jeśli jesteś w podróży lub po prostu preferujesz transmisję online, zajrzyj na stronę tvp.sport.pl lub skorzystaj z aplikacji TVP Sport. W internecie także znajdziesz stream na żywo ze spotkania, więc nie ma potrzeby przegapić tej futbolowej uczty.

Polecamy