Home Mecze sportowe Speedway of Nations: Gdzie obejrzeć i o której?

Speedway of Nations: Gdzie obejrzeć i o której?

Alex

Niedługo rusza pierwszy półfinał Speedway of Nations, czyli Drużynowych Mistrzostw Świata na Żużlu. Jestem tak podekscytowany tym wydarzeniem! Aż serce mi szybciej bije. Reprezentacja Polski będzie tam! Moim zdaniem, są jednymi z faworytów do awansu. No ale Szwedzi też nie zamierzają odpuścić. Będzie gorąco, czuję to w kościach!

Szalona Szóstka: Data i godzina

Wtorek, 9 lipca 2024, o 18:00 – zapisz sobie tę datę! Będą tam reprezentacje Polski, Francji, Włoch, Ukrainy, Niemiec, Szwecji i Finlandii. I jeszcze drugi półfinał następnego dnia o tej samej godzinie! A potem finałowe rozgrywki. O matko, ta rywalizacja będzie naprawdę zacięta!

W czym rzecz: Zapowiedź

Speedway of Nations to mega ważne wydarzenie żużlowe na całym świecie. Pierwsi trzej zwycięzcy to Rosjanie, Brytyjczycy i Australijczycy. Teraz kapitanem polskiej ekipy jest czterokrotny Indywidualny Mistrz Świata – Bartosz Zmarzlik! Moje serce jest z Polską, ale Szwecja też daje radę. Ojej, emocje!

Zobacz to na żywo: Transmisja TV i w sieci

Jeśli chcesz obejrzeć to na żywo, spokój – masz wybór! To będzie można śledzić w TV albo online. Ale buzia od ucha do ucha, bo będzie można to zrobić z każdego miejsca!

Platforma MAX i Eurosport Extra pokażą pierwszy półfinał. Oj, kibice będą zadowoleni! Wysoka jakość obrazu, dźwięku i ekspertów komentujących wydarzenia na torze. Moje serce rośnie, to musisz zobaczyć! Startujemy we wtorek, 9 lipca 2024, o 18:00.

Świat online: Stream z Speedway of Nations

Dla tych, którzy wolisz mobilne urządzenia albo komputery, stream online jest jak znalazł. Eurosport Extra i Platforma MAX zrobią wszystko, żebyś był w akcji. Nawet jak będziesz poza domem, to nie ma problemu! Wszystko na żywo dla ciebie!

Darmowy majstersztyk: Transmisja za free

Warto dodać, że te transmisje mogą być darmowe dla Platformy MAX i Eurosport Extra. Więc sprawdź dokładnie, żeby zobaczyć bez płacenia! To jest wyjątkowa szansa, żeby wesprzeć swoją reprezentację w walce o mistrzostwo świata!

Polecamy