Home Mecze sportowe Wisła Kraków – KF Llapi: Gdzie obejrzeć?

Wisła Kraków – KF Llapi: Gdzie obejrzeć?

Alex

Wisła Kraków wraca do europejskich pucharów! Po kilku latach przerwy, w końcu będą mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności na arenie międzynarodowej. Niesamowite emocje! Rywalizacja rozpocznie się od meczu z kosowskim KF Llapi. Będzie to widowisko warte uwagi!

Data i Godzina

Zapiszcie w kalendarzach! Mecz odbędzie się w czwartek, 11 lipca 2024 roku o godzinie 20:30. Czy ktoś jest tak podekscytowany jak ja?

Wyjątkowa Zapowiedź

Wisła Kraków ma przed sobą ogromne wyzwanie! Zwycięstwo na własnym boisku to klucz do sukcesu. KF Llapi na pewno nie da za wygraną łatwo. Mocne widowisko w Krakowie na pewno zapadnie w pamięć kibicom.

Transmisja TV i Online

Dzisiaj każdy może śledzić swoje ulubione drużyny! Mecz będzie transmitowany na żywo w telewizji i online. Opcje są naprawdę szerokie!

Transmisja TV

Polsat Sport będzie transmitował mecz. To jest naprawdę świetna wiadomość! Start o 20:30, więc nie przegapcie! Polsat Sport to gwarancja najważniejszych wydarzeń sportowych na żywo.

Stream Online

Dla tych, którzy wolą oglądać online, Polsat Box Go jest idealnym rozwiązaniem. Oglądaj mecz na komputerze, smartfonie czy tablecie! Nowoczesne rozwiązania dla każdego kibica!

Transmisja Bezpłatna

Nawet ci, którzy nie mają abonamentu na Polsat Sport, nie będą wykluczeni! Polsat zapewnia transmisję na swoim otwartym kanale! Start o 20:05 jest więc trochę wcześniej niż w telewizji.

Podsumowanie

Odkładajcie wszystko! 11 lipca 2024 roku o godzinie 20:30 to moment, który musicie uczynić wyjątkowym! Transmisja na Polsat Sport oraz Polsat Box Go — nie przegapcie tego wyjątkowego widowiska! Emocje będą na najwyższym poziomie!

Polecamy