Home Kultura Gdzie zobaczyć Eurowizję i kto ją wygra?

Gdzie zobaczyć Eurowizję i kto ją wygra?

adminek

Rozpoczyna się kolejna gorąca rywalizacja w Konkursie Piosenki Eurowizji, a my przyglądamy się typom i kursom bukmacherów na zwycięzcę tegorocznej edycji. Kto stoi na czele i jakie są szanse polskiej reprezentantki, Luny, na sukces w tym prestiżowym konkursie? Zapraszamy do lektury naszej analizy.

Kto faworytem bukmacherów na Eurowizję?

Bukmacherzy wskazują kilku potencjalnych faworytów na zwycięzcę Eurowizji 2024. Oto lista i aktualne kursy na zwycięstwo:

  • Szwajcaria – 3.25
  • Chorwacja – 3.75
  • Włochy – 6.00
  • Holandia – 7.50
  • Ukraina – 10.00

Kursy z www.superbet.pl i mogą ulec zmianie w zależności od rozwoju sytuacji.

Gdzie zobaczyć mecze za darmo
aktualizacja: 5 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.TV + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.TV + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.TV + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI BUKMACHERÓW

 

Kto wygra Eurowizję? Analiza

Chorwacja jest wymieniana jako jedna z głównych faworytek tegorocznej Eurowizji. Marko Purišić, znany jako Baby Lasagna, reprezentuje ten kraj z utworem „Rim Tim Tagi Dim”. Jego kurs wynosi obecnie 3.75. Z kolei Szwajcaria, reprezentowana przez Nemo z utworem „The Code”, ma kurs 3.25, co czyni ją jednym z największych faworytów.

W kolejce za nimi są Włochy, których reprezentuje Angelina Mango z utworem „La Noina”. Kurs na zwycięstwo Włoch to obecnie 6.00. Ukraina, reprezentowana przez alyona alyona i Jerry Heil z utworem „Teresa & Maria”, ma kurs 10.00. Holandia również stara się o zwycięstwo z kursem 7.50.

Niestety, Polska, reprezentowana przez Lunę z utworem „The Tower”, ma kurs aż 200. Pomimo że szanse są niewielkie, warto śledzić jej występ na Eurowizji.

Historia Polski na Eurowizji

Polska regularnie uczestniczy w Konkursie Piosenki Eurowizji od 30 lat. Niestety, od ośmiu lat nie udało się polskim reprezentantom zdobyć miejsca w pierwszej dziesiątce. Czy Luna z utworem „The Tower” zmieni ten przebieg historii?

Terminarz Eurowizji

Eurowizja 2024 odbędzie się w dniach 7-11.05 w Malmo, Szwecja. Półfinały zostaną rozegrane 7 i 9 maja, natomiast finał zaplanowano na 11 maja w Malmo Arena.

Mecze na żywo w STS.TV
Obstawiasz i masz 20 000 transmisji meczów do dyspozycji

 

Gdzie zobaczyć Eurowizję?

Transmisje Eurowizji  będą dostępne na antenie Telewizji Polskiej oraz na platformie streamingowej TVP GO. Nie zapomnijcie ustawić sobie przypomnień na finał, który odbędzie się 11 maja o 21:00 w Malmo Arena.

Podsumowanie

Choć Luna, reprezentantka Polski, ma trudną pozycję według bukmacherów, nie można wykluczyć niespodzianek na Eurowizji. Ostateczne wyniki poznamy dopiero podczas finału, dlatego warto śledzić najnowsze informacje i kibicować naszej reprezentacji.

Polecamy