Home Pozostałe Jan-Krzysztof Duda – Magnus Carlsen

Jan-Krzysztof Duda – Magnus Carlsen

Alex

Najnowsza Edycja Turnieju Superbet Rapid & Blitz Zapowiada Się na Spektakularne Wydarzenie

W maju na szachowej arenie znów rozbrzmią bicia figur! Jan-Krzysztof Duda i Magnus Carlsen, dwaj giganci szachowego świata, ponownie zmierzą się w stolicy Polski. Po minionym roku, kiedy to stoczyliśmy z nimi niezapomnianą szachową bitwę, nie możemy się doczekać kolejnego widowiska! Już wiadomo, że od 8 do 12 maja odbędzie się kolejna edycja turnieju Superbet Rapid & Blitz.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Tysiące transmisji za darmo + 3754 zł na start w bonusach!

 

Najważniejsze Szachowe Wydarzenie w Polsce

Centrum Konferencyjne POLIN znów stanie się areną zmagań dla wybitnych szachistów z całego świata. Przez kilka dni będą oni walczyć o zwycięstwo w szybkich i błyskawicznych partiach szachowych. Polska impreza szachowa otworzy również prestiżowy cykl The Grand Chess Tour, który obejmuje turnieje w Bukareszcie, Zagrzebiu i Saint Louis.

Najlepsi Szachiści Świata na Polskich Szachownicach

Na szachownice Polski przybędzie grono światowej klasy zawodników. Oprócz Dudy i Carlsena, będziemy mieli okazję podziwiać takich arcymistrzów jak Anish Giri, Wei Yi czy Vincent Keymer. Wszyscy ci gracze będą rywalizować o cenne nagrody oraz tytuł zwycięzcy turnieju.

Polska na Mapie Światowych Szachów

Obecność takich wybitnych graczy w Polsce dowodzi, jak ważną rolę nasz kraj odgrywa na arenie światowych szachów. Coraz więcej osób dostrzega rosnącą pozycję polskich szachistów, a turniej Superbet Rapid & Blitz stał się nieodłączną częścią kalendarza szachowych wydarzeń na całym świecie.

Wsparcie Fundacji Superbet dla Szachów

Fundacja Superbet od lat wspiera rozwój szachów na różnych płaszczyznach. Ich zaangażowanie w organizację turnieju oraz promocję tej szlachetnej gry przyczynia się do jej coraz większej popularności wśród osób w różnym wieku i z różnych środowisk społecznych.

Nie Zapomnij o Terminie!

Jeśli jesteś miłośnikiem szachów lub po prostu chcesz przeżyć niezapomnianą atmosferę wielkiego szachowego święta, zapisz sobie datę: 8-12 maja! Nie przegap tej szansy na śledzenie najbardziej ekscytujących szachowych pojedynków roku!

Polecamy