Home Mecze sportowe Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych – transmisje za darmo

Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych – transmisje za darmo

adminek

Sezon Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych już wystartował, a dwa polskie zespoły, Orlen Wisła Płock i Industria Kielce, mają zamiar podbić europejską scenę. Po imponującym sezonie poprzednim, gdzie obie drużyny doszły daleko, teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na nowe emocje. Jakie wyzwania czekają polskie ekipy w fazie grupowej, i czy znowu zobaczymy je w Final4?

Terminarz Fazy Grupowej LM piłki ręcznej

Terminarz fazy grupowej zapowiada się intensywnie dla polskich drużyn. Orlen Wisła Płock zmierzy się z ostatnim triumfatorem, SC Magdeburgiem, oraz FC Barceloną, uczestnikiem poprzedniego Final4. Industria Kielce natomiast stanie do walki z zespołami, które choć może nieco łatwiejsze, na pewno nie dadzą się łatwo pokonać. Jak więc przedstawia się sytuacja w grupach?

Historia Ligi Mistrzów Piłkarzy Ręcznych

Liga Mistrzów powstała w 1993 roku, kontynuując tradycję Pucharu Europy Mistrzów Krajowych. Przez ponad 30 lat zmieniała się formuła rozgrywek, ale od sezonu 2020/2021 bierze w nich udział 16 drużyn podzielonych na dwie grupy. Najbardziej utytułowanym klubem w historii jest FC Barcelona, zdobywca 11 tytułów. Industria Kielce, najlepsza polska drużyna, sięgnęła po zwycięstwo w 2016 roku.

Kursy Bukmacherskie

Przed sezonem faworytem według bukmacherów był SC Magdeburg z kursem 3.75, jednak Barcelona z kursami 4.00 nie zamierza pozostawać w tyle. Industria Kielce i Veszprem mają kursy po 6.00, co świadczy o zaciętej rywalizacji. Ostatnie finansowe kłopoty Kielc mogą wpłynąć na układ sił, ale faza grupowa może przynieść niespodzianki.

Zwycięzcy Ostatnich Lat

Ostatnie sezony zdecydowanie należały do FC Barcelony, zdobywcy 11 tytułów. Jednak ostatnie zakończyli na trzecim miejscu, dając szansę drużynom takim jak Industria Kielce na zbliżenie się do czoła. Kto zdobędzie koronę w tym sezonie? Magdeburg jest faworytem według STS, ale nikt nie może przewidzieć, czy historia się powtórzy.

Gdzie zobaczyć transmisje za darmo z Ligi mistrzów?

Na STS TV dostępnej z www.sts.pl

Podsumowanie

Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych to widowisko pełne niespodzianek i pasji. Polskie drużyny, mając na uwadze sukcesy poprzednich lat, z pewnością dadzą z siebie wszystko. Czekamy z niecierpliwością na emocje, jakie przyniesie nam ta edycja, wierząc, że polskie zespoły znów zapiszą się złotymi zgłoskami w historii tej prestiżowej rywalizacji.

Polecamy